Jakie zalety niesie wdrożenie numeracji wirtualnej?

Mobilność

Dzięki wirtualnym numerom firma nie jest uzależniona od swojej lokalizacji. Poprzez wykorzytsanie technologii „w chmurze” biuro firmy może znajdować się w dowolnym miejscu bez konieczności zmiany numeru telefonu.

Zwiększenie zaufania

Numery wirtualne mogą wyglądać jak numery stacjonarne z określonego regionu czy miasta, pomimo, że fizyczna siedziba firmy znajduje się innym miejscu. Dzięki tej funkcji klienci będą mieć wrażenie, że kontaktują się z firmą lokalną. Taki zabieg zwiększa zaufanie potencjalnych klientów, którzy są bardziej skłonni skorzystać z usług firm posiadających numer stacjonarny. 

Efektywność

Połączenia przychodzące na numer wirtualny mogą być obierane z dowolnego miejsca i urządzenia podłączonego do sieci. Połączenia przychodzące mogą także łączyć się z wieloma urządzeniami jednocześnie. Dzięki tym ułatwieniom większa ilość klientów jest w stanie uzyskać kontakt z naszą firmą, co wziększa efektywność jej działań.

Niskie koszty infrastruktury

Wdrożenie numerów wirtualnych jest tańsze pod względem infrastruktury telefonicznej. Wirtualny numer telefonu nie wymaga skomplikowanego zaimplementowania. Całość usługi działa w chmurze dostawcy. Obniża to więc znacznie koszty infrastruktury komunikacyjnej firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontakuj się

Next Mobile Sp. z o. o.

ul. Rzymowskiego 31 02-697 Warszawa

Mateusz Starański

Head of Business Development

Masz pytania?

Formularz kontaktowy